Wilhelminabulletin week 50

Wilhelmina bulletin week 50

Agenda:

Vrijdag 13 december:
Repetitie jeugdorkestje Vlodrop, 18.30 – 19.30 uur in het Muziekhome.
Gezamenlijke repetitie met Maria Hoop in Vlodrop, 20.00 – 22.15 uur.

Dinsdag 17 december:
Leerlingen van de fanfare en van de groepen 1 t/m 8 maken muziek tijdens de Kerst-Inn op de basisschool, 19.00 uur.

Vrijdag 20 december:
Gezamenlijke repetitie met Maria Hoop in Maria Hoop, 20.00 – 22.15 uur.

Dinsdag 24 december:
Deelname jeugdorkest Herkenbosch/Vlodrop en jeugdorkestje Vlodrop aan de Kerstgezinsviering in de St. Martinuskerk, 18.00 uur ,Kerstmuziek na de nachtmis op het kerkplein door een ensemble van de fanfare, 23.00 uur.




 

 

 

Kerst-Inn basisschool St. Martinus met leerlingen van de fanfare.


Dinsdag 17 december a.s. zullen de leerlingen van de fanfare die op de basisschool zitten, optreden tijdens de Kerst-Inn op de basisschool. De jongste muzikanten laten ons muziek horen op het klokkenspel. De oudere muzikanten spelen met hun eigen instrument in het schoolorkestje. Bovendien treden de groepen 1 t/m 8 met muziek op tijdens deze gezellige kerstmarkt. Komt dat horen!

 

 


 

Fanfares Vlodrop en Maria Hoop in de mooiste tijd van het jaar… 


Oliebollenconcert in Vlodrop


Op vrijdag 27 december 2019 organiseert Fanfare Wilhelmina uit Vlodrop haar traditionele Oliebollenconcert in Zaal Roerzicht, Grootestraat 36 in Vlodrop. Samen met fanfare St. Paulus uit Maria Hoop wordt op deze “derde kerstdag” een sfeervol, muzikaal programma ten gehore gebracht.

Natuurlijk klinkt er kerstmuziek, maar ook een aantal muzikale werken uit het bijna voorbije jaar zijn te horen. Natuurlijk wordt er ook nog een knipoog gemaakt naar het jubileum circusconcert van oktober.

Naast deze fanfares, zal ook  het jeugdorkest van Herkenbosch/Vlodrop optreden tijdens dit concert. De leerlingmuzikanten van de Vlodropse fanfare zullen de aanwezigen muziek laten horen op het klokkenspel.

Tussen de optredens door zullen korte eindejaarsgedichtjes worden voorgedragen.

Genoeg ingrediënten dus voor een sfeervolle avond in deze mooiste tijd van het jaar.

Het Oliebollenconcert begint om 20.00 uur. De entree bedraagt € 5,00 inclusief een kop koffie/thee en… een oliebol of wafel!

oliebollen2019-16bits
olbc18-3
0lbc18-2
olbc18-1
previous arrow
next arrow

Archief bulletins

error: Content is protected !!